Askılı Gece Elbisesi
  • Askılı Gece Elbisesi
  • Askılı Gece Elbisesi

Askılı Gece Elbisesi

50,42 ₺
Renk
Beden

Askılı Gece Elbisesi

Yanları Dantelli Olup Likralı Esnek Sandy Kumaştan Üretilmiştir.
Penye Değildir.

Not: Ürünün sipariş süreci 2 ile 4 gün arası değişmektedir.

Belinizin yan taraflarında bulunacak olan transparan dekoltesi ve ggğüs dekoltesi ile etrafınızdakilere dudaklarını ısıttırmalarını sağlatacak olan bu askılı gece elbisesi mavi rengin asaletini de gittiği her ortamda gözler önüne serecektir. Mini etek boyu bacak boyunuzu olduğundan daha uzun gösterirken aynı zamanda vücudunuzu saran kumaş yapısı ile de fiziğinizin güzelliğini ortaya çıkaracak ve daha zarif ve ince görünmenize yardımcı olacaktır. Sizde tek bir elbise ile büyüleyici görünmek istiyor iseniz bu elbiseyi kaçırmamalısınız.

TP101095

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.