Japon Style Elbise
  • Japon Style Elbise

Japon Style Elbise

58,90 ₺
Beden

Japon Style Leopar Elbise
Likralı esnek 260gr dalgıç kumaştan üretilmiştir.
Penye değildir, astarsızdır, iç göstermez.

Not: Ürünün sipariş süreci 2 ile 4 gün arası değişmektedir.

Kalın askıları ve hafif dekolteli kare yakası ile görenleri kendine hayran bırakan bu Japon Style elbise sayesinde sizde katıldığınız davetlerede ya da gündelik hayatta oldukça güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Dize kadar olan etek boyu ve eteğinin uç kısmının biraz yukarısında bulunan tül detay ile çok daha modern bir tasarım haline gelen bu siyah elbiseyi satın almak oldukça işinize yarayacaktır. Üstelik bu benzersiz güzelliğe sahip elbiseyi uygun fiyata satın alarak dilediğiniz an siyahın asilliğini üzerinizde taşıyabilirsiniz.

DENEME156-2

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.