Kat Kat Asimetrik Elbise
  • Kat Kat Asimetrik Elbise

Kat Kat Asimetrik Elbise

75,42 ₺
Beden

Kat Kat Asimetrik Elbise.
Ürün 1.nci sınıf yumuşak tuşeli 260gr dalgıç kumaştan üretilmiştir.
Kolsuz omuz yapısıyla şıklığınıza şıklık katacaktır.
Kargolama süreci 1-2 iş günüdür.

Özel davetlere ve yemeklere gidebileceğiniz çok şık ve rahat bir elbise modeli arıyorsanız kat kat asimetrik elbise modelimize kesinlikle bir göz atmalısınız. Esnek yapısıyla rahat bir kullanım sağlayan bu şık elbiseyle kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Adından da anlaşılacağı gibi etek kısmı kat kat olan ve bu haliyle şıklığınıza şıklık katacak olan bu şahane elbiseyle gittiğiniz yerin en şahane kadını siz olabilirsiniz. Doğru takı ve parçalarla harikalar yaratabileceğiniz bu şahane elbise çok da  para ödemeden sizin olsun istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden alışverişe başlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler. 

miss-california-2005

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.