Zarf Tarzı Mini Elbise
  • Zarf Tarzı Mini Elbise
  • Zarf Tarzı Mini Elbise

Zarf Tarzı Mini Elbise

63,14 ₺
Renk
Beden

Zarf Tarzı Mini Elbise.
Esnek likralı yumuşak kumaştan üretilmiş zarf tarzı elbise.
Cesur ürünün sırtı derin dekoltelidir.
Vücut hatlarını belli eder.

Not: Ürünün sipariş süreci 2 ile 4 gün arası değişmektedir.

Kendine güvenen ve seksi görünmek isteyen bir kadın iseniz zarf tarzı mini elbise modelimiz tam size göre  bir elbise. Derin sırt dekoltesi ile çok çekici görünürken göğüs dekoltesiyle de ihtişamlı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Fiziğinizin tüm güzelliğini tamamen ortaya çıkaracak ve cesur dekolteleri sayesinde çok daha seksi bir kadına dönüşeceğinizden emin olabilirsiniz..  Gerek dekolteleri gerek de mini eteği ile fazlasıyla beğeni kazanan bu elbiseye sahip olmak sandığınız kadar pahalı değiil. Sitemiz üzerinden alışveriş yaparak sizi dakikalar içerisinde daha çekici bir kadına dönüştürecek olan bu zarf tarzı elbiseye oldukça uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Terry Pau
TP101242

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.