Kloş etekli ofis kıyafeti
  • Kloş etekli ofis kıyafeti
  • Kloş etekli ofis kıyafeti
  • Kloş etekli ofis kıyafeti

Kloş etekli ofis kıyafeti

58,90 ₺
Renk
Beden

Kloş etekli ofis kıyafeti.

Vücudu saran esnek likralı 1.sınıf kumaştan üretilmiştir.
Elbise 100cm boyundadır.

Manken Ölçüleri

Göğüs : 87 CM
Bel : 70 CM
Basen: 96 CM - S / 36
178 BOY

Dakikalar içerisinde hazır olabileceğiniz çok şık ve harika bir elbise arıyorsanız kloş etekli ofis kıyafeti modelimize kesinlikle bir göz atmalısınız. Esnek kumaştan yapılmış olmasıyla çok rahat bir kullanım sağlayan bu modelle kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Gece mavisi rengiyle özel davetlerinize veya eşinizle hoş bir akşam yemeğine de rahatlıkla gidebileceğiniz bu elbisenizi çok sevecek ve hiç çıkartmak istemeyeceksiniz. Doğru takı ve parçalarla harikalar yaratabileceğiniz bu modele çok da para ödemeden sahip olmak ve kullanmaya başlamak için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Ervans
miss-california-1694

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.