Leopar Desenli Askılı Mini Elbise
  • Leopar Desenli Askılı Mini Elbise
  • Leopar Desenli Askılı Mini Elbise

Leopar Desenli Askılı Mini Elbise

33,47 ₺
Beden

Leopar Desenli Askılı Mini Elbise

Leopar Desenli Esnek baskılı kumaştan üretilmiştir.
Askılı olup derin sırt dekolteli mini elbise.
Seksi ve kışkırtıcı görünmek isteyenlere özel cesur bir ürün.
Dikkat: Vücut hatlarını belli eden bir üründür.

Not: Ürünün sipariş süreci 2 ile 4 gün arası değişmektedir

Görünüme önem veren ve iddialı ve şık giyinmeyi seven bir kadınsanız leopar desenli askılı mini elbise modelimiz  tam size göre.Leopar desenin mükemmel durduğu bu modelimize kesinlikle sahip olmalısınız.çünkü bu elbise ile çok tarz  olacaksınız.Girdiğiniz ortamlarda tarzınız  ve şıklığınız ile çok konuşulacaksınız.Değşik takı ve aksesuarlarınızla  kombinler yaparak gün boyunca şık olmanın tadını çıkaracaksınız..Derin sırt dekoltesi vücudunuzu kusursuzca ortaya çıkartacak ve seksi görüntünüze herkesi hayran bırakacaksınız.Keyifli alışverişler.

Terry Pau
TP101127

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.