Biyeli Dekolte Mini Elbise
  • Biyeli Dekolte Mini Elbise
  • Biyeli Dekolte Mini Elbise

Biyeli Dekolte Mini Elbise

46,19 ₺
Renk
Beden

Biyeli Dekolte Mini Elbise
Esnek likralı kumaştan üretilmiştir.
Sırtı ve göğsü biyeli dekolte aksesuarlıdır.
Seksi ve kışkırtıcı görünmek isteyenlere özel cesur bir ürün.
Dikkat: Vücut hatlarını belli eden bir üründür.

Not: Ürünün sipariş süreci 2 ile 4 gün arası değişmektedir

Siyah rengin asaletinin bu kadar güzel yansıtıldığı biyeli dekolte mini elbise modelimiz ile sizde asil görüntünüzle herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. Yırtmaçlı ve sırt kısmında bulunan ipli dekoltesi ile mükemmel bir tasarım olan bu modelimiz ile sizde eşsiz bir tarza sahip olacaksınız.Girdiğiniz ortamlarda çekici ve seksi tarzınız ile konuşulacaksınız. Esnek likralı yapısı sayesinde vücudunuzu saracak ve vücut hatlarınızı belirgin olarak ortaya çıkartacak ve vücudunuz kusursuzca yansıyacak.Özel davetlerde, şık resteronlarda yemeklerde rahatça giyeceğiniz bu elbise ile gecenin kraliçesi olacağınızdan şüpheniz olmasın.Keyifli alışverişler.

Terry Pau
TP101084

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.