Seksi dekolteli mini elbise
  • Seksi dekolteli mini elbise
  • Seksi dekolteli mini elbise

Seksi dekolteli mini elbise

58,90 ₺
Renk
Beden

Seksi dekolteli mini elbise

Arka ve yan kısımları biyeli dekoltelidir.
Özel Kesim Esnek likralı kumaştan üretilmiştir.
Seksi ve kışkırtıcı görünmek isteyenlere özel cesur bir ürün.
Dikkat: Vücut hatlarını belli eden bir üründür.

Not: Ürünün sipariş süreci 2 ile 4 gün arası değişmektedir.

Çok daha güzel ve çok daha seksi bir kadına dönüşmek istiyorsanız bu seksi dekolteli mini elbise modelimize kesinlikle sahip olmalısınız. Sırtından başlayıp sağ tarafından aşağı doğru devam eden çapraz bağcıklarla hareket kazanan bu dekolteye hayran kalmamak neredeyse imkansız. Vücudunun güzelliğini ve cesaretini gözler önüne sermek isteyecek olanların sahip olmak isteyeceği bu elbise ile dakikalar içerisinde seksapilitenizi artırabilirsiniz. Üstelik bu elbiseyi satın almak için yapmanız gereken teş şey sitemiz üzerinden alışverişe başlamak.

Terry Pau
TP101035

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.