Leopar Desenli Club Elbise
  • Leopar Desenli Club Elbise
  • Leopar Desenli Club Elbise

Leopar Desenli Club Elbise

46,61 ₺
Beden

Leopar Desenli Mini Elbise

Leopar desenli kumaş ve lame kumaştan üretilmiştir.
Göğüs ve Sırt dekoltelidir.
Seksi ve kışkırtıcı görünmek isteyenlere özel cesur bir ürün.
Dikkat: Vücut hatlarını belli eden bir üründür.

Not: Ürünün sipariş süreci 2 ile 4 gün arası değişmektedir.

Olduğunuzdan çok daha seksi ve çok daha güzel bir kadına dönüşmek isteyenlerden iseniz bu leopar desenli club elbise modelimizi kesinlikle denemelisiniz. Deri detaylarla daha da hareket kazanan ve tarzınıza tarz katacak olan bu elbise ile gece gezmelerinizde güzelliğinizle görenleri büyüleyebilirsiniz. Bu şık ve çekici elbiseye sahip olmak için onlarca para harcamanıza gerek yok. oldukça uygun bir fiyata bu elbiseye sahip olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden alışverişe başlayın. Emin olun ki bu alışverişten fazlasıyla memnun kalacaksınız.

Terry Pau
TP100990

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.