Fantazi Club Elbise
  • Fantazi Club Elbise
  • Fantazi Club Elbise
  • Fantazi Club Elbise
  • Fantazi Club Elbise

Fantazi Club Elbise

58,90 ₺
Renk
Beden

Fantazi Club Elbise

Esnek kumaştan üretilmiştir.
Özel dizayn şeritlerle tasarlanmıştır.
Seksi ve kışkırtıcı görünmek isteyenlere özel cesur bir ürün.
Dikkat: Vücut hatlarını belli eden bir üründür.

Not: Ürünün sipariş süreci 2 ile 4 gün arası değişmektedir.

Dakikalar içerisinde hazırlanabileceğiniz çok şık ve iddaalı bir elbise arıyorsanız fantazi club elbise modelimiz tam size göre. Siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği olan bu elbiseyle gittiğiniz yerde kapıdan içeri adımınızı attığınız andan itibaren tüm gözleri üzerinizde toplayacaksınız. Özel dizayn şeritlerl tasarlanan bu harika elbisenin göbek kısmı çıplaktır. Siyah ve gri pullu iki askılı yakasıyla size hoş ve değişik bir görünüm katacak olan bu elbiseye çok da fazla miktarlar ödemeden sahip olmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden sitemizden alışverişe başlamalısınız. 

Terry Pau
TP100944

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.