Sırt Dekolteli Sexy Mini Elbise
  • Sırt Dekolteli Sexy Mini Elbise
  • Sırt Dekolteli Sexy Mini Elbise

Sırt Dekolteli Sexy Mini Elbise

75,85 ₺
Beden

Sırt Dekolteli Sexy Fantazi Elbise

Esnek mikro kumaştan üretilmiştir.
Yakası lame suni deri kumaştandır.
Göğüs ve sırtı dekoltelidir. Göğüs kısmı dolgusuzdur.
Seksi olmak isteyen bayanlara özel bir ürün.
Dikkat: Vücut hatlarını belli eden bir üründür.

Not: Ürünün sipariş süreci 2 ile 4 gün arası değişmektedir.

Özel bir davete veya hoş bir akşam yemeğine gitmek için hem şık hem de iddaalı bir elbise arıyorsanız sırt dekolteli seksi mini elbise modelimizi denemelisiniz. Sırt dekoltesiyle arka bölgesinizi çok harika biçimde sergileyebileceğiniz bu modelin göğüs dekoltesiyle de ne kadar cesur olduğunuzu kanıtlayacaksınız. Doğru takı ve parçalarla stilinizi yansıtabilecceğiniz bu beyaz elbiseyle çok şık olacaksınız. Gittiğiniz yerin en havalı kadını olmayı başarabileceğiniz bu elbiseye çok da fazla bir miktar ödemeden sahip olmak için alışverişe başlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler.

Terry Pau
TP100767

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.