Likralı Dantel Elbise
  • Likralı Dantel Elbise
  • Likralı Dantel Elbise
  • Likralı Dantel Elbise

Likralı Dantel Elbise

63,14 ₺

Likralı Dantel Elbise
Likralı Esnek Dantel Kumaştan Üretilmiştir.
Astarlıdır iç göstermez. Boyu 75-80cm dir.

Not: Ürünün sipariş süreci 2 ile 4 gün arası değişmektedir.

Omuzları açıkta bırakan tasarımı ile omuzlarınızı olduğundan daha geniş gösterecek olan bu likralı dantel elbise kol kısımlarında sallaş bollaşan dantel tasarımı ile de sizlere modern bir hava katmayı başaracaktır. Dantel tasarımı ile sizleri muazzam bir şıklığa ulaştıracak olan bu elbise vücudunuzda belinize tam oturması ile fiziğinizin güzelliğini gözler önüne serecektir. Mini etek boyu ile bacak boyunuzu olduğundan daha uzun göstererek çekici bir görünüme kavuşmanızı da sağlayacaktır. Çok uygun bir fiyata sahip olabileceğiniz bu harika elbiseyi kesinlikle kaçırmamalısınız.

TP101225

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.