Uzun Kol Mini Elbise
  • Uzun Kol Mini Elbise

Uzun Kol Mini Elbise

54,24 ₺
Renk
Beden
abiye

Uzun Kol Mini Elbise

Standart olup S/M bedenlere uyumludur

Şıklığın ve zarafetin tam anlamı ile karşılığı olan bu uzun kol mini elbise sizleri muhteşem bir görünüme kavuşturmak için sizleri beklemektedir. Uzun kol tasarımı ile de sizlere modern bir hava katacak olan bu elbise mini etek boyu ile de bacak boyunuzu olduğundan daha uzun göstererek güzelliğinize güzellik katacaktır. Bütçenizi fazla zorlamadan çok uygun bir fiyata sahip olabileceğiniz bu elbise gittiğiniz her ortamda ve etkinlikle muhteşem bir görünüme ulaştırmaya hazır halde sizleri beklemektedir.

LC2960

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.