Şık Mini Elbise
  • Şık Mini Elbise
  • Şık Mini Elbise

Şık Mini Elbise

66,95 ₺
Renk
Beden
abiye

Şık Mini Elbise

Şıklığı ve tarzı seven bayanlara özel

Dakikalar içinde çok şık bir hanımefendiye dönüşmek istiyorsanız şık mini elbise modelimizi denemelisiniz. Siyahın bütün asaletinin yanısıtıldığı bu elbiseyi giydiğinz anda çok zarif bir görrrünüme sahip olacaksınız. Bel bölgesindeki ve omuzundaki işlemeli detayıyla farklı bir görüntü veren bu elbiseyle eşinizle çıktığınızı akşam yemeğinde restoranın dikkat çeken kadını olamyı başarabilirsiniz.  Altın küpe ve bilekliklerle kombinlediğinde size zarif bir görünüm sağlayacak bu elbise sizi fiyat olarak da çok zorlamayacaktır. Elbiseyi hemen alıp şık bir görünüme sahip olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden alışverişe başlayabilirsiniz.

LC2801-2

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.