Dantelli Uzun Kol Elbise
  • Dantelli Uzun Kol Elbise
  • Dantelli Uzun Kol Elbise
  • Dantelli Uzun Kol Elbise

Dantelli Uzun Kol Elbise

58,47 ₺
Renk
Beden
abiye

Dantelli Uzun Kol Elbise


Yurt dışından ithal edilmiştir.
Esnek yapılı Standart beden olup S/M bedenlere uygundur.

Kısa süre içerisinde hem şık hem de hazır olmak istiyorsanız dantelli uzun kol elbise modelimizi denemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Farklı deseni ve sırt dekoltesiyle size daha güzel bir hava katacak bu elbise rahat giyinişiyle de sizin için doğru bir tercih olacaktır. Göğüs bölgesindeki detay dikkat eçeken modelimizin kollarının uzun oluşu ve transparan detaylarıyla sizi daha modern gösterecektir. Kırmızı renginin asaletiyle bürünmüş olan bu modelimizi herhangi bir davet veya özel gecelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çok para harcamadan böyle bir elbiseye sahip olmak istiyosanız vakit kaybetmeden alışverişe başlayabilirsiniz.

LC2610-3

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.