Sırt Dekolteli Mini  Elbise
  • Sırt Dekolteli Mini  Elbise

Sırt Dekolteli Mini Elbise

33,05 ₺
Renk
Beden
abiye

Sırt Dekolteli Mini  Elbise


Şıklığı ve tarzı seven bayanlara özel.

Standart beden S/M bedenlere uygundur.

Güzel görünmek her kadının en doğal hakkıdır. Sİzde çok kısa bir sürede çok daha güzel ve çok daha şık bir kadına dönüşmek istiyorsanız kesinlikle bu sırt dekolteli mini elbise modelimize sahip olmalısınız. Pastel tonlardaki rengi ve modeli ile sizi kendine hayran bırakacak olan bu elbise ile hemen hemen her davete katılabilirsiniz. Tek omuz olan üst kısmı ve mini eteğinin yanısıra sırt dekoltesi ile de fazlasıyla beğeni kazanan bu elbise ile çok daha modern bir görünüme sahip olabilirsiniz. üstelik uygun fiyatı sayesinde cebinizden onlarca para harcamadan bu elbiseye sahip olmanız mümkün.

KYHN-BS6778

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.