İki Parça Seksi Elbise
  • İki Parça Seksi Elbise
  • İki Parça Seksi Elbise

İki Parça Seksi Elbise

75,85 ₺
Renk
Beden

İki Parça Seksi Elbise.

Ürün 1.sınıf 300gr tok scuba kumaştan üretilmiştir. Etek ve bustiyer olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Eteği yırtmaçlı model olan elbisenin üst bustiyer kısmı bisiklet yakadır.İç belli etmeyen kumaştır. Tasarımı ve renk seçenekleri ile tarzınızı yansıtabileceğiniz iki parça elbise modelidir. 

Not: Kargolanma süreci 1 ile 3 iş günüdür.

Dakikalar içerisinde hazır olabileceğiniz çok şık ve şahane bir elbise modeli arıyorsanız iki parça seksi elbise tam size göre. Adından da anlaşılacağı gibi daha çok cesur giyinmeyi seven kadınların tercihi olan bu elbise vücudunuzu sarar ve fiziğinizi çok düzgün bir şekilde ortaya çıkarır. Lacivert ve kırmızı olmak üzere iki renk seçeneği sunan bu modelle gittiğiniz yerde dikkatleri üzerinize çekmemeniz için bir sebep yok. Tarzınızın ne kadar iyi olduğunun en güzel şekilde gösterebileceğiniz bu şahane elbiseye çok da fazla bşr miktar ödemeden sahip olmak için satı al butonuna hemen tıklayabilirsiniz. 

miss-california-2040

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.