Kat Kat Elbise
  • Kat Kat Elbise

Kat Kat Elbise

67,37 ₺

Kat Kat Elbise. 
Ürünün atlas kumaştan üretilmiştir.
Stil sahibi bayanlara önerimizdir.
Aynı gün kargoya verilir.

Her türlü davette hiç tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz bu şık ve zarif kat kat elbise sizin için özel olarak tasarlanmıştır. Davetteki herkes bu elbiseyle zarifliğinize hayran kalacaktır. Ürün atlas kumaştan üretildiği için çok rahattır ve kendizi çok özel hissettirmeye fazlasıyla yetecektir. Elbisenin rengi harikadır ve dokusu onun çok pahalı bir parça gibi gözükmesini sağlayacaktır fakat siz bu elbiseye tonlarca para dökmeden sitemizden sahip olabilirsiniz. Tarzınızı yansıttığını düşünüyorsanız bu zarif ve çok tatlı kat kat eteği olan elbiseye daha fazla vakit kaybetmeden sitemizden ulaşabilirsiniz. 

1778 stok

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.