Düğmeli Beyaz Elbise
  • Düğmeli Beyaz Elbise
  • Düğmeli Beyaz Elbise
  • Düğmeli Beyaz Elbise

Düğmeli Beyaz Elbise

58,47 ₺
Beden
Stokta yeterli ürün yok

Düğmeli Beyaz Elbise.

%95 Polyester  %5 Elasten 1.sınıf likralı hafif esnek kumaştan üretilmiştir.
Astarsız olup iç belli etmez.
Elbise 90cm boyundadır.

Manken Ölçüleri

Göğüs : 87 CM
Bel : 70 CM
Basen: 96 CM - S / 36
178 BOY

Günün her anı göz kamaştırıcı bir güzelliğe shaip olmak istiyorsanız kesinlikle bu düğmeli beyaz elbise modelimize sahip olmanızda fayda var. Sokak modasında tarzınızdan ödün vermeden boy göstermmeniz için adeta biçilmiş bir kaftan olan bu elbise ile güzelliğinizi gözler önüne sermek tamamen sizin elinizde. Mini etek boyu ve beyaz renginin yanı sıra sol tarafında baştan aşağı kadar bulunan siyah düğme detayları ile göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olan bu elbiseyi çok seveceğinize emin olabilirsiniz. Birinci sınıf kaliteye sahip kumaştan üretilen bu elbiseye oldukça uygun bir fiyata sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerinden alışverişe başlamak. Emin olun ki bu alışverişten memnun kalacaksınız.

miss-california-1692

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.