Asimetrik Kesim Fırfırlı Elbise
  • Asimetrik Kesim Fırfırlı Elbise
  • Asimetrik Kesim Fırfırlı Elbise

Asimetrik Kesim Fırfırlı Elbise

58,47 ₺

Asimetrik Kesim Fırfırlı Elbise.

Esnek dalgıç kumaştan üretilmiştir.
Tek omuz asimetrik tasarım olupgöğsü dolgusuzdur.
Seksi olmak isteyen bayanlara özel bir ürün.
Dikkat: Vücut hatlarını belli eden bir üründür.

Not: Ürünün sipariş süreci 2 ile 4 gün arası değişmektedir.

Beyaz rengin zarif görünümü bir de fırfır ile birleşirse ortaya asimetrik kesim fırfırlı elbise modeli çıkıyor ve sizi bir anda çok daha şık bir insan haline getiriyor. Beyaz renkte mini etekli  ve tek omuz üst olarak dizayn edilmiş bu elbisenin omzunda fırfır detayları mevcut ve bu detaylar bir anda elbiseyi sıradan görünümden çıkarıp tarz bir görünüme kavuşturuyor. Şıklığının yanı sıra esnek ve rahat kumaşı ile de ürünü kullananlardan kesinlikle tam puan alıyor. Sizde sitemiz üzerinden kolaylıkla bu ürünü sipariş edebilir ve kaliteye uygun fiyata sahip olmanın benzersiz keyfini doya doya çıkarabilirsiniz. Hadi vakit kaybetmeyin ve sitemiz üzerinden alışverişe başlayın!

TP101223

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.