Açık Kollu Mini Elbise
  • Açık Kollu Mini Elbise
  • Açık Kollu Mini Elbise
  • Açık Kollu Mini Elbise

Açık Kollu Mini Elbise

33,90 ₺

Açık Kollu Mini Elbise

Kolları yırtmaçlı mikro ve lame kumaştan üretilmiş özel fantazi mini elbise. 
Standart beden olup S/M bedenlere uygundur. 
Orjinal ambalajında gönderilecektir.

Cesur ve idaalı bir kadınsanız ve size uygun siyah bir model arıyorsanız açık kollu mini elbise modelimizi denemelisiniz.Derin sırt ve göğüs dekoltesiyle size çok seksi bir hava katacak olan bu modelle gittiğiniz yerde tüm dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız. Etek kısmındaki beyaz detayıyla çok farklı bir görünüme sahip olan bu siyah elbiseyle kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.  Doğru takı ve parçalarla tarzınızı çok doğru bir biçimde yansıtabileceğiniz belbiseye çok da para ödemeden sahip olabilirsiniz. Böyle bir elbiseye sahip olup star olmak istiyorsanız hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

TP112117

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.