Uzun Kısa Giyilebilen Mini Elbise
  • Uzun Kısa Giyilebilen Mini Elbise
  • Uzun Kısa Giyilebilen Mini Elbise

Uzun Kısa Giyilebilen Mini Elbise

75,85 ₺

Uzun Kısa Giyilebilen Mini Elbise
Standart beden olup S ve M bedenlere uygundur.

Gri renk ve üzerindeki taşlarla tarzın sembolü olan uzun kısa giyilebilen mini elbise modelimiz ile sizde tarzınıza tarz katacaksınız.Elbise esnek yapısı sayesinde vücudunuzu saracak ve fiziğinizi kusursuzca yansıtacağından hiç şüpheniz olmasın.Elbiseyi giymek istediğiniz uzunlukta ve boyunuza göre ayarlayabileceksiniz ve buda size kullanın kolaylığı sağlayacaktır.Elbiseyi eşinizle, dostlarınızla akşam yemeklerinde, özel davetlerde yada gün içinde rahatlıkla  giyebilirsiniz.Elbisenin içinde bir kraliçeyi andıracak ve görüntünüze herkesi  hayran bırakacaksınız.Bu elbiseye hemen sahip olmak için acele edin.

BSAYOZ-7186

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.