Japon Style Mini Abiye Elbise
  • Japon Style Mini Abiye Elbise

Japon Style Mini Abiye Elbise

62,71 ₺
Renk
Beden

Mini Japon Style Elbise
Standart Bedendir.
%30 pamuk
%70 polyester.
Esnek Yapılıdır.

Son dönemlerin en çok tercih edilen modellerinden biri olan bu Japon Style mini abiye elbise ile sizde dakikalar içerisnde bambaşka bir kadına dönüşmenin tadını çıkarabilirsiniz. Straplez üst kısmı ve mini etek boyunun yanı sıra siyah rengi ve göğüs kısmında bulunan küçük detaylarla havanıza hava katacak olan bu elbiseye sahip olmak fazlasıyla işinize yarayacaktır. Hemen hemen her yerde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu şık elbisemiz ile modayı takip ederek güzel görünmek tamamen sizin elinizde. Üstelik bu zarif elbiseye uygun fiyata sahip olmak için hemen alışverişe başlamanız yeterli.

12175906

İade Koşulları

Tüketici, sözleşme konusu elbisenin kendisine veya gösterdiği adresteki tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade etme veya değişim hakkına sahiptir.
İade etmek/değiştirmek istediğiniz elbise ile birlikte orjinal fatura Yurtiçi Kargo aracılığı ile (minielbise.com) göndermeniz gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünler teslim alınmaz.

İade & Değişim Kapsamına Girmeyen Ürünler?


Ürünün etiketinin koparılmış olması
Ambalajının açılıp denenmiş olması
Ürün üzerine koku sinmesi
Ürünün zarar görmüş olması

Ürünler Hangi Nedenle İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan yada dikiş hatalı ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş yanlış ürünler acil iade kapsamına girmektedir.

Firmamız tarafından kaynaklanan sorunlardan dolayı oluşan değişimlerde ve iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Hatalı renk, beden seçimi veya yanlış ürün sipariş verilmesinden dolayı oluşan iade ve değişimlerde ise kargo ücreti müşteriye aittir. (yurtiçi kargo minielbise.com gönderi ücreti ortalama 7 TL'dir)

Faturayla beraber iade edilmek istenen ürün tarafımıza ulaşmasına takip eden 10 iş günü içerisinde ürün bedelini müsterinin kredi kartına iade edilmesi girişiminde bulunulur. Havale yada eft ile yapılan ödemelerde ürün ücreti müşterinin banka hesabına iban numarası alınarak iade edilir. Satın alınan ürünün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.